| TheCrisLv20 a întrebat:

Este normal cind esti lovit, te impungi cu acul sa nu simti durerea. Eu am fost lovit de multe ori si rareori am simtit durerea si singur mi-am sparas o vina si nu m-a durut am fost zghiriet si nu ma doare. La antrenamente sint lovi si nnu simt durerea ii normal? Cauza de ce nu simt durerea?

3 răspunsuri:
| TheCrisLv20 explică:

Repede sa va zic o istorie aveam conflict cu un baiet si el ovenit cu bita la scoala si am inceput sa ne bate eu l-am lovit cu piciorul in piest si el o cazut apoi s-a ridicat si m-a lovit o data in coaste in raspuns eu o lovitura in abdomen apoi inca doua una in abdomen si in mina si eu in raspuns doua lovituri cu cotul in cap si el o cazut ca sacu cu nisip. P.S toate loviturile lui au fost cu bita.

| Ibrahimovic a răspuns:

Uiti de durere cand te enervezi pe cineva si vrei sa ii tragi unalaughing

| TheCrisLv20 explică (pentru Ibrahimovic):

Da da nici chiar cind ma enerveti iarna trecuta eram curios sa vad vina si pielea si cu acul am spars vina fara durere nu am simtit nimic sincer