| edd95 a întrebat:

Exista vreun fel de flotari care antreneaza si bicepsul?

Răspuns Câştigător
| bogdan_7896 a răspuns:

Trebuie sa faci flotari cu bratele lipite pe langa corp, iti antreneaza si bicepsul si tricepsul

5 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Exista, dar depinde de cum iti pozitionezi tu bratele.

| andrey910 a răspuns:

@katy in general flotarile antreneaza pieptul si tricepsul, nu bicepsul.

| katy a răspuns:

In general flotarile antreneaza bicepsul,poti face orice fel de flotari, daca vrei bicepsul marit iti recomand fitness, exercitii cu gantere

| sixtythree a răspuns:

Eu stiu ca flotarile antreneaza in primul rand pectoralii si apoi tricepsul. Biceps nu cred, poate intr-o masura nesemnificativa. Incearca tractiuni sau du-te la sala.

| fatalitytpu a răspuns:

Incearca flotarile intr-o singura mana sau flotarea aia cu o mana ridicata si piciorul ridicat ( dar de ex daca mana stanga e ridicata trebuie sa ridici iciorul DREPT). spor la flotari, ca eu habar n-am sa fac sad