| 1onur a întrebat:

Franța sau Portugalia cu cine țineți? Și cine credeți că va învinge?

Eu cred cu toată inima că Portugalia îi va învinge și Ronaldo va marca în seara asta.

în seara asta va juca Franța vs Portugalia Ultimul Euro pentru Cristiano Ronaldo omul care a dată viața fotbalului și a inspirat motivată încurajat inspirat generați întregi la fotbal a fost și va rămâne o legendă vie pentru mine un tată al fotbalului. in seara asta Kylian Mbappé va juca contra idolului său de mic Copil Cristiano Ronaldo bine înțeles nu-l putem compara pe Kylian cu ronaldo ce face Ronaldo la vârsta lui Kyllian nici nu era pe lume el. Eu cred cu Adevărat că Portugalia va învinge cu greu meciului chiar foarte greu și dificil pentru că Franța are o echipă dificilă și foarte bine sincronizată și calculată pe teren dar în echipa Portugheză avem o Adevărată legenda pe care mi-e îmi parte foarte rău că nu va mai fi și la vârsta lui 39 de ani Cristiano Ronaldo încă le dă lecții pe terenul de fotbal multor tineri pe care abia pot atinge jumătatea de kilometri alergați ai lu Ronaldo pe terenul de fotbal pe care ce făcea Ronaldo la vârsta lor ei acum stau pe banca de schimbare și se uită la meci...este Ultimul Euro al lui Cristiano Ronaldo (

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Portugalia

14 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Cu Portugalia frate, Franța sunt rasiști nu ne suporta! Ronaldo e jucătorul meu preferat restul ma plictisesc laughing nu mai e cine era că e bătrân dar nu mai sa îl vezi pe teren e o bucurie mare, mai ales la națională! Ronaldo e o legendă, are și personalitate de șmecheraș nu de pămpălău plictisitor ca Messi! Sper să câștige Portugalia

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Ți-am spus va Spania câștigă și au și marcate băieți mei un GOLAȚO

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Da bine au făcut, nemții sunt cei mai răi oameni, sunt psihopați!

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Ăia n-au treabă cu fotbalul au treabă cu băutură nemți eu stau printre ei de 12 ani de zile nu de azi de mâine am schimbat 3 oraș din Europa îi știu cât de inumani sânt nemți le cunoscut genetica la ăștia nu suport deloc pe nemți

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Sa ii iau in carici laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru Mindfulness):

Au egalat sad

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Ce nervi am...

| UnchiulRamiz a răspuns:

Franța cred ca câștigă. Nu țin cu niciuna. Prea mult îl lauzi, Messi ce e în comparație cu el?

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Dovada? Chinul cu Slovenia, nu ai cum sa nu bați la scor așa echipa

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Așa cum am și spus că Spania va câștigă înainte sa dea gol unul din ei.

Va spun și acum Portugal nu va pierde CAT TIMP RONALDO ESTE ÎN TEREN

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Frate eu îl respect pe messi da ăla a furat prea multe boss sa iei balon de aur după balon de aur cât sa furi atâta Pe fața?

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Este și el bun n-am nimic cu el da nul poți nicio șansă sal compari pe Messi cu Ronaldo si la vârsta lui Ronaldo de 39 de ani este in starea sa doboare mulți țin liga tânără și liga vechea n-ai cum cu Ronaldo Sa faci figurii 1la1 Messi pierde cu el

La el a fost atunci gloria lui cu alde Neymar Soares iniesta mai erau câțiva tot așa buni de scos PASE LUI MESSI TIKI TAKA POMANĂ ia pasul Messi da golu Messi fură balonul iar messi

Dacă mai stătea la barca și anul ăsta era balonul tot al lui Messi

Fără supărate fratele meu respect pe messi da Cu Ronaldo este grele...

| Dragobeta a răspuns:

Subiectiv, tin cu Franta. Nu stiu cine va castiga.

| DaciaRomania a răspuns:

Și eu țin cu Portugalia