| MeeJenn a întrebat:

Funda si vot! kiss Stiti cumva un sport sau un exercitiu fizic care te face sa slabeti la pulpe?

Răspuns Câştigător
| hris15 a răspuns:

Dupa parerea mea un spor foarte bun pentru intregul organism ar fi inotul desi te extenuaza nu doar ca slabesti detul de rapid dar iti si tonifici corpul. Eu fac acest sport de 2 luni si simt o schimbare asupra cospului muchii lucreaza toti spate tot. Recunosc nu am fost vreodata gras dar sunt sigur ca poti slabi rapid.

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Orice exercitiu de slabit, nu poti slabi doar intr-o zona ( de genul doar la pulpe ), grasimea se arde uniform pe tot corpul ( deci implicit si unde vrei tu ).

Cardio + alimentatie => slabesti si la pulpe

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Alergatul, mersul pe bicicleta.

| AndraNicoleta a răspuns:

Gimnastica aerobica.

Mult succes!

| leftside a răspuns:

Genoflexiuni! sunt cele mai bune, intaresc musculatura, cate 20-30 pe zi happy

| razvi99 a răspuns:

Geoghing

| klSilent a răspuns:

Ar trebui sa faci inot, atletism sau macar aerobic. Inlocuieste painea alba cu paine neagra, consuma multe legume si fructe, redu drastic grasimile de origine animala sau hidrogenate (margarina), zaharurile si produsele zaharate (inclusiv sucurile din comert), mancarea gen fast food, condimentele artificiale gen knorr, vegeta. http://www.mypyramid.gov/

Funda te-as ruga;)

| Cosmin86 a răspuns (pentru klSilent):

Esti femeie de vrei funda?

| klSilent a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu la aceasta intrebare care ti-am raspuns este sora mea de 18 ani Alexandra eu si cu ea stam amandoi pe TPU pe acelasi contwinking II maic er si eu ajutorul

| Cosmin86 a răspuns (pentru klSilent):

Nu mi-ai raspuns ca nu am pus eu intrebarea

| rockellmy35 a răspuns:

Genoflexiuni si mers pe bicicleta.