| RAY a întrebat:

Germania -grecia http://live.euro2012.tvrinfo.ro/

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Eu ma gandesc la o finala ca acu 4 ani Spania-Germania...(cu villa accidentat nu prea are sanse Spania de izbanda) si locu 3 sa.l ia portugalia ca merita a jucat bine pana acubig grin

3 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Pe linkul asta poti sa urmaresti toate meciurile inclusiv finala tongue mai sunt 4 meciuri fara finalabig grin

| RAY explică (pentru mariuseu12):

Germania va castiga? eu sper desi am avut emotii, Germania -anglia, Spania -portugalia ce meciurii ne asteapta

| RAY explică (pentru mariuseu12):

Eu merg pe Germania, mi-a placut cum a jucat