| ReddY25 a întrebat:

Hamilton sau Schumacher?

Răspuns Câştigător
| Axattys a răspuns:

Lasand la o parte faptul că mașina buna i-a ajutat pe amandoi sa castige, compari 2 generatii. Schumacher care a concurat intr-o eră in care masinile erau dificil de condus. Din era actuala, Hamilton clar e mai bun, cum schumacher a fost cel mai bun in perioada lui și cum senna era cel mai bun când monoposturile erau capcane ale mortii.

7 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Acum e hamilton! dar inainte era schumacher! depinde care schumacher! michael schumacher! ralf schumacher! mick schumacher cel actual!

| MorcovMajestic a răspuns:

Fara sens intrebarea

| IceRope a răspuns:

Hakkinen.

| sierra1 a răspuns:

Primul, că are 103 victorii

| cristi202 a răspuns:

Schumi.

| ReddY25 explică (pentru vodami92):

Cel original

| vodami92 a răspuns (pentru ReddY25):

Am inteles! da era foarte bun michael schumacher! vreo patru ani asa strangeau impreuna puncte pentru ferrari! m-am referit desigur la rubens barrichello!