| sadicafuck17 a întrebat:

Hei! Am 14ani, 1.60 m, 42kg si stiu ca sunt pitica dar am fost anorexica si nu am mai crescut, dar familia mea este inalta. As vrea sa ma inscriu la MMA! Dar ....ma intrebam daca va trebui sa merg si la sala?

5 răspunsuri:
| PIPER23 a răspuns:

Sporturile de contact implica desigur si antrenamente la sala.

| Anonim34231 a răspuns:

Ce sa faci tu la mma? iti vor rupe aia oasele cum rup eu painea.

| emipenet a răspuns:

Hei! si daca esti, tot om esti, mma nu e de tine, te vor smotoci acolo de numai
de mers la sala, poti merge, dar nu ridica chestii grele deasuptra capului, nu vei mai creste deloc
bafta

| aXy99 a răspuns (pentru emipenet):

Nu ar putea ridica chestii grele deasupra capuluil...pentru ca ar fi prea grele (obvious).
Daca ridica greutati moderate nu ii vor afecta cresterea.

| 1231242 a răspuns:

Da,normal ca atrebui sa mergi la sala.