| ruru_2913 a întrebat:

hei.cum scapi de vergeturi? multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
vergeturile nu dispar niciodata, le poti estompa cu bitter suedez ( nu l-am incercat, inca, dar am citit ca e destul de bun pentru asa ceva). Iar daca vrei sa nu iti mai apara, cand ti o cura, sau cand incepi sa se ingrasi, sa te dai in fiecare zi cu o crema impotriva vergeturilor ( eu folosesc de 2 luni, crema restructuranta antivergeturi de la gerovital plant, si mi se pare destul de buna).

5 răspunsuri:
| ruru_2913 explică:

Eu le am pe picioare si sunt foarte urate.chiar nu le suport si as vrea sa scap de ele.multumesc tuturor pentru raspunsuri. sunt foarte folositoare

| georginika a răspuns:

Am intrebat un dermatolog si mi-a spus ca de vergeturi nu scapi niciodata. Daca vergeturile sunt rosii, poti sa le tratezi cu creme speciale pentru a nu se mai vedea asa tare. Daca sunt albe, nu mai ai ce face.

| ziz a răspuns:

Fa'ti masaj cu ulei de masline pe picioare pentru a scapa de celulita sau de vergeturi.Sau ptoi sa-ti cumperi crema anticelulitica "Cellufight".
Sper ca te'am ajutat.Pa, pa:**

| myloveanto a răspuns:

De vergeturi nuprea poti s scapi usor chiar daca slabesti uneori s-ar putea sa nu scapi de ele dar cu niste creme si sport poate reusesti sa scapi de ele.

| crissteena25 a răspuns:

Din cate stiu eu de vergeturi scapi doar prin mult sport si sunt anumite produse care functioneaza.acum depinde si de zona unde le ai.