| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa, 2 rachete de badminton + un set de fluturasi?. As cam avea nevoie de un raspuns precis. P.S : Sunt din Timisoara. Daca stiti vreun hipermarket sau ceva magazin prin oras pentru articole sportive de calitate.?.
FUNDA! :*

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu stiu daca timisoara are : selgros, cora, carefour (sau cum se scrie). cam la toate un set de rachete incepe cu 15 ron (2...sunt RCO) si fluturasi cu pene 5 ron. sunt seturi de rachete de 4 si costa cam 50. mi-am luat saptamana asta RCO...pentru 3-4 folosiri sunt utile;>

| Beatriceeeeeeee a răspuns (pentru JohnnyBi):

Deci sa inteleg ca 2 rachete de badminton sunt in general maxim 40-50 lei? (aproximativ).winking

| JohnnyBi a răspuns (pentru Beatriceeeeeeee):

Bingo