| anonimaaa01 a întrebat:

big grin
Nu de mult am iesit afara cu rolele impreuna cu prietenii mei...ei stiu foarte bine sa mearga pe role si merg foarte repede pe cand eu merg foarte incet si raman in urma intotdeauna sad...ei mi-au spus ca stau prea teapan pe ele si sa fiu mai relaxata dar imi este frica. Imi place sa merg pe role!
. Ce sa fac sa nu imi mai fie frica si sa nu mai stau asa de teapan pe ele.
Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Cum au zis si prietenii tai, fii mai relaxata, da si din maini ca sa prinzi viteza, cu frica nu rezolvi nimic.
Daca, tie chiar iti place sa mergi pe role atunci vei reusi sa-ti intreci prieteniiwinking
Multa baftabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| anonimaaa01 explică (pentru Fabb):

Daca prind viteza ma panichez si cad... sad

| VallyFcp47 a răspuns:

Sunt de acord cu Fabb si cu prietenii tai, dar iti mai trebuiesc si niste role bune, cum ar fi cele Rco cu roti de silicon, ele aluneca foarte bine pe asfalt si poti prinde o viteza mare! Sper ca te-am ajutat!

| DeeaV a răspuns:

Plimba-te seara cand nu sunt oameni sau masini, o sa ai mai mult curaj si mai multa incredere in tine, ai sa vezi, in timp ajungi sa nu mai ai problema asta.

| Fabb a răspuns (pentru anonimaaa01):

Curajul nu se cumpara, se dobandeste.

| me4u a răspuns:

In primul rand e important sa ai niste role bune, nu din acelea din supermarket. In felul asta o sa mearga bine si o sa iti dea si mai multa incredere in tine. Gasesti role bune la www.Skates.ro