| AdriiPopescu a întrebat:

Heii, stau vreo 2 saptamani la Tg. Jiu.
Credeti ca daca merg la alergat in fiecare seara si mananc sanatos( cam asta fac si acum) pot slabi ceva?

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da, dar depinde ce intelegi tu prin mancat sanatos ca am mai auzit persoane care mananca sanatos, dar ce mancau nu avea nici o treaba cu o dieta de slabit.

| vlady434 a răspuns:

Ce intelegi tu prin mancat sanatos? Inainte de orice antrenament, trebuie sa-ti stabilesti "regimul", programul, si unde vrei sa ajungi. Tu te-ai gandit doar la ultima. Daca mai ai intrebari, sunt aici.