| GhiciceMojoJojo a întrebat:

A venit primavara, iar eu vreau sa-mi cumpar o bicicleta. Problema este ca nu stiu ce sa aleg, avand in vedere ca o voi utiliza pe soselele din Romania si stim cu totii in ce stare se afla acestea. Pentru inceput am un buget de 650 -700 ron. ceva idei? big grin

Răspuns Câştigător
| KrYsTy2OOO a răspuns:

Poti sa-ti iei ori-ce model de ''bicla'', ai destui bani, nu-ti lua BMX, sunt mici, depinde de cati ani ai si, tu esti fata, nu stii sa faci ''scheme'', ia-ti o bicicleta cu suspensii fata, sdpate, frane pe disc, si scimbatoare este foarte important, in special cu 6-7 viteze.

10 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Poi mergi si tu prin parc sau pe trotuar!winking

| Park1Suin a răspuns:

Bicicleta sport.Rezistenta la drumurile cu gropi.Am si eu una.Pa

| silvipisicutza a răspuns:

Ia o bicicleta DHS. Acum depinde de tine ce marime ti se potriveste, ce culoare doresti, s.a.m.d.

| metzbalazs a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti pe site-ul okazii(link www.okazii.ro) la niste biciclete second hand, deoarece nu-ti poti lua un bike bun la 600-700 ron, mai ales unul care trebuie sa indure drumurile romanesti:))

| YoYo09 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei o bicicleta care ti se potriveste care iti place si care sa se incadreze si in bugetul tau! Bafta!

| bogdan144 a răspuns:

BMX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bicicleta BMX sunt cele mai bune big grin

| Hades98 a răspuns:

Incearca o bicicleta cu suspensii ( Mountain Bike ) pentru ca la ce drumuri avem in Romania...

| GhiciceMojoJojo explică (pentru KrYsTy2OOO):

Vreau sa fac rezistenta. nu am unde alerga in orasul meu, deci optez pentru o bicicleta. Ma gandeam sa-mi iau un mtb, dar nu o s-o folosesc pe drumuri accidentate si din cate stiu, acest tip se strica usor pe sosele.

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru GhiciceMojoJojo):

E bun si MTB-ul nu se strica usor.