| SalvatoreLeon a întrebat:

am vazut pe net si acum am aflat ca anabolizantele sunt si sub forma de spray nazal si gel n-am vazut la nimeni cunoscut sa ia asa. Ce credeti care sunt cei mai concentrati si puternici Spray,Gel,Oral, Injectabil? si care sunt mai putin periculoase din acestea? Funda pentru cel mai bun raspuns (va rog nu scrieti ca toate sunt periculoase sau alte raspunsuri care sa nu ma ajute cu nimic fiindca stiu toate efectele adverse si cum isi fac treaba m-am documentat mult in legatura cu asta) Multumesc!

4 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Metandrostenolon cu denumirea de dianabol, il gasesti pe net in forma de pastile, din asta a luat arnold schwarzenegger de arata la 18 ani cum alti culturisti nu arata la 30 happy,

| Cosmin86 a răspuns (pentru Marwell):

Ala e cel mai PROST steroid, mai documenteaza-te

| Cosmin86 a răspuns:

Cele mai concentrate si mai puternice sunt evident cele injectabile

HGH e foarte bun, costa cam 1000-1500 dolari o fiola, dar e cel mai puternic

| SalvatoreLeon explică (pentru Cosmin86):

Eu stiam ca HGH a luat arnold... nu cred ca ajungea el cu un asa fizic cel mai perfect din lume cu dianabol big grin ca am luat si Diana si nu e asa grozav. Hgh stiu ca-i super bun dar si scump laughing sa-mi fac un ciclu de 8 luni ar insemna sa bag 15 mii de dolari laughing imi vand casa sa-mi iau. Am auzit ca cele injectabile sunt cele mai puternice si sunt mai putin periculoase decat pastilele pentru ca la pastile poti sa iti faci praf, ficatul