| Doyouloveme44 a întrebat:

Hey TPU.Ce aş putea mânca pentru a obţine mai repede un fund bombat?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mai repede un fund bombat" - da, cică e util la angajare, dă bine in CV

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O petardă

| sabin89 a răspuns:

Un pepene

| LPCTSTR a răspuns:

Cu ce te va ajuta in viata fundul bombat? Exceptand cazul dezgustator in care urmeaza sa fii urmatoarea/urmatorul actrita/actor p@rno, ia-ti gandul si trezeste-te odata.

| nicu991 a răspuns (pentru LPCTSTR):

în 31 Iulie | Doyouloveme44 a întrebat:
Cum aş putea deveni amanta perfectă? Dau funda!

Uite la ce-o ajuta laughing

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Ciroba de picioare-n fund. Du-te la sala ca daca bagi decat mancare fara antrenament te faci ca un elefant

| SataniccBichh a răspuns:

Lasă mâncatul și du te la sala ca mușchii nu se măresc mâncând

| AnastasiaK a răspuns (pentru SataniccBichh):

Asta crezi tu laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru SataniccBichh):

Esti batut in cap? Mancarea e CEA MAI IMPORTANTA cand e vorba de muschi, de-aia Arnold manca 3 kg de carne pe zi.

| SataniccBichh a răspuns (pentru Cosmin86):

Și faci tu mușchi doar băgând în tine ca un bou?

| Cosmin86 a răspuns (pentru SataniccBichh):

Chiar si fara sport, daca mananci multe proteine si carbohidrati iti creste forta.

Daca faci si sport si produci micro-rupturi de fibre, atunci normal ca o sa progresezi si mai repede.

DAR, fara suficiente proteine, poti sa faci sala peste 20 de ani si sa nu pui muschi (sau sa pui foarte putin).

In sportul asta conteaza, in ordinea importantei: alimentatie, odihna, antrenament.

Documenteaza-te de pe ORICE site/reviste/carte de bodybuilding, inainte sa pui comentarii tampite. Doar pampalaii firavi fac mereu doar exercitii, neglijeaza mancarea si se mira de ce sunt niste PAMPALAI FIRAVI.

| SataniccBichh a răspuns (pentru Cosmin86):

Nimeni nu a spus nimeni sa se infometeze