| Yhugato a întrebat:

deci ce ziceti de asta http://www.bodytimero.com/......olate.html Vreau sa precizez ca am 14 ani,sunt un mini-culturist, si traceur, dar imi plac mai multe sporturi si sunt chiar bun la ele.Am mai luat inainte,vitamine,calciu (pentru oase), multivitamine, magneziu ..etc. Dar la asta nu scrie nicaieri daca este bun sau nu sa-l iau de la varsta asta,eu zic ca nu are nicio legatura cu varsta ele fiind proteine, mai ales din mazare.Un pret foarte bun, iar daca de la prima "doza" voi avea rezultate voi lua mai multe! Deci are vreo problema daca consum?! Funda!

2 răspunsuri:
| Alex_Yord_1985 a răspuns:

Iti recomand sa nu iei asa ceva la o varsta asa frageda chiar daca ai mai luat calci magneziu etc alea nu sunt tari pe la 16-18 poti lua

| Yhugato explică (pentru Alex_Yord_1985):

Am 2 intrebari.1 in mancare nu sunt proteine? 2 nu se aseamana functiile?