| anonim_4396 a întrebat:

Locuiesc in Craiova si as vrea sa practic tir cu arcul. Am inteles ca ar fi un club prin Brazda, dar nu am gasit mai multe detalii. Daca stiti, imi puteti spune programul si/sau un numar de telefon?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Locatia este in zona Rocada Brazda, fosta Regie de Tutun, intrarea fiind in apropierea "giratoriului" de la Gulliver.Tel:0756318242.Program:luni-vineri:17-22,sambata:10-17.

3 răspunsuri:
| zuzulina2015 a răspuns (pentru dannys):

Dar stii si cat ar costa?

| dannys a răspuns (pentru zuzulina2015):

Nu stiu si imi pare rau.dar vezi ca au un grup pe Facebook si poate afli mai multe de acolo: https://www.facebook.com/groups/403709183152481/

| zuzulina2015 a răspuns (pentru dannys):

Ok, mersi :*