| Armaghedon7 a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o intrebare legata de football:cum sa fac sa sutez mai tare. Vreau sa spun ca sutez destul de bine... dar vreau sa sutez in forta.Am vazut cateva tutoriale pe YouTube dar inca nu am incercat. Dau funda acept si video-uri, poze chiar sa imi ziceti si in scris.

6 răspunsuri:
| FurniciCoapte a răspuns:

Pai exerciti de forta pentru picioare, incerca sa joci cu mingi cat mai grele si sa joci pe nisip(dc crezi ca brazilieni sunt asa buni? ca joc de mici pe plajalaughing ).
Bafta!

| perversudepetarguocna a răspuns:

Trebuie sa exersezi perversa ca pe targu ocna

| oskar a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti spun eu dau siret plin de cand ma stiu si cam prin clasa a 3, 4 dadeam cu usurinta peste mijlocul terenului. incearca sa dai sirect plin si nu te lasa pe spate o sa vezi diferente 100%

| wakee1996 a răspuns:

Pai ai am practicat fotbal dar dupa mine trebuie sa faci muschi la picior ca sa poti suta tare adica sa mergi la sala sau daca nu cand suti sa nu te apleci pe spate si atunci vei suta tare!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca vrei sa tragi ca taranu incearca cu spitu
eu iti recomand cu siretu

| denisroger a răspuns (pentru FurniciCoapte):

Chiar e adevarata faza cu nisipul?