| punmulteintrebari a întrebat:

Ieri am luat pentru ultima data creatina.Azi trebuie sa beau tot aceeasi cantitate mare de apa(4litri)? Daca da, pana cand?

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu trebuie sa mai bei 4litri zilnic, dar este bine sa te mentii hidratat. Asta inseamna 2-3 litri pe zi.
Numai bine. happy

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns (pentru Goldenboy97):

Depinde ce considera corpul fiecaruia ca inseamna hidratat. la 50 kg un 2 litri ajunge, dar daca esti namila de 120 kg acolo aceiasi 2 litri nu se aplica :/. beaaaa cat sa te simti bine cu minimul de 2 litri, maxim cat vrei tu sa petreci scriindu-ti numele cu urina in toaleta rolling on the floor