Întrebare recomandată | Cristinel1994 a întrebat:

In cat timp inveti sa mergi in maini daca exersezi in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| adrianpolice a răspuns:

Vreo 6-8 luni...un var de-a meu cam in atata timp a invatat si merge in maini vreo 30 m. SUCCES!

6 răspunsuri:
| Petru54321 a răspuns:

Exerseaza timp de un an si o sa vezi ce bun ai sa devii

| Polet a răspuns:

Asta depinde de tine si capacitatea ta de a invata dar in vreo 30 de zile cred ca poti sta cat vr

| teodoraandreea a răspuns:

Daca exersezi mult, intr-o sapt. ai invatat. funda?

| RussianBoy a răspuns:

Depinde eu am incercat simi-a iesit in 3 zile

| nfs10 a răspuns:

Pana mergi bine bine atunci poti zice ca ai invatat mult succeswinking

| Cristinel1994 explică (pentru adrianpolice):

Ai dreptate eu ma chinui de 4 zile si nimic rolling on the floor trebuie mult antrenament si echilibru mersi