| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

In pod la casa mea, sunt doi porumbei. Cum sa scap de ei? Deja cred ca isi fac cuib...

14 răspunsuri:
| AnonimaCeaMaiTareCool a răspuns:

Ucideibig grinbig grin..glumeam pei scoateii de acololaughing))

| Liviu4you a răspuns:

Ii impusti si ii faci ciulama.

| Aphrodytha a răspuns:

De ce sa scapi de ei? Iti invadeaza teritoriul sau ce? Lasa-i in pace.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchide-ti podul.

| alma17angel a răspuns:

Lasa-i acolo.

| adrew a răspuns:

Drac mic ce esti

| Slendăriț a răspuns:

Pai daca ai o ferestra in pod inchide usa podului, deschide acea fereastra, ia o matura si gonestei. Si daca si-au facut cuib, pune-l intr-un copac.

| Serban_Alexandru_1995 a răspuns:

Asigura-te ca nu au pui sau oua e pacat sa ii omori, apoi distruge-le cuibul si asigura-te ca il vad undeva jos. Apoi inchide toate intrarile in pod. (daca poti prinde unul sau observi ca are un inel de identificare la picior mergi aici http://www.rrp.ro/alllost.php.

| eddie20 a răspuns:

Prinde-i si fa un gratar laughing

| Ibrahimovic a răspuns:

Lasa-i in pace, nu vor face nimic rau, stai linistit!

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Arunca si tu cu niste pietre in ei, strica-le cuibel daca si-l vor face, goneste-i mereu, speriei, asta-i problema? ii prinzi si ii pui pe masa happy

| Serban_Alexandru_1995 a răspuns (pentru ღღMirciuL0wღღ):

Daca are inel inseamna ca sunt ai cuiva nu ii omori sau altceva, incearca sa ii prinzi si sa le postezi numarul de pe inel pe site. Poate ai 2 campioni in casa asa ca fi bland.