| IrinaAniri a întrebat:

Inotul si tenisul cum te dezvolta ca fata? Vreau sa slabesc, dar facand aceste sporturi cred ca mai degraba imi latesc spatele si imi ingros mainile.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înotul dezvoltă armonios corpul, pune la treabă inclusiv mușchii feței, arderile sunt duble.
Tenisul dezvoltă mai accentuat masa musculară a membrelor inferioare cât și inferioare.
Învață să mănânci, să combini cât mai corect alimentele, hidratare.
Pa, pa.

| Evolution a răspuns:

Prostii laughing în primul rând înveţi să înoţi şi să joci tenis care este un sport foarte frumos (eu am jucat tenis de câmp 1 an şi vreau să mă apuc iar, e foarte frumos )
În al doilea rând slăbeşti şi te dezvolţi în toate punctele de vedere că alergi, nu se "Îngroaşă mainile laughing"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa ajungi sa te dezvolti cum crezi tu, ca nu faci performanta.