| Algren_Pauna_1998 a întrebat:

Mama m-a intrebat daca vreau sa ma apuc de vreun sport/instrument muxical etc in timpul liber. I-am raspuns ca da, dar nu stiu ce sport/activitate/instrument muzical sa aleg. Sunt genul de baiat mai timid si nu cu foarte multa forta. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CorinaClaudia a răspuns:

Fotograf, apucate de pictat/desenat (manga), de ce nu te faci cerceteas, fa ce iti place happy

4 răspunsuri:
| Algren_Pauna_1998 explică (pentru CorinaClaudia):

La fotograf mi-ar trebui si un aparat, iar eu nu am unul sad
Desenat maga ar fi interesant, chiar ma pasioneaza animeurile. Este ceva curs sau singur?
SI mersi

| NDC12 a răspuns:

La 14 ani ce forta mare vrei sa ai? ( Dupa anul nasterii, presupun ca ai 14-15 ).
Noi trebuie sa iti spunem ce sa alegi? Daca eu iti zic mergi la sala, e frumos, etc, nu cred ca tu o sa mergi daca nu te pasioneaza si daca nu iti place. Deci tu stii ce trebuie sa faci, nu noi.

| CorinaClaudia a răspuns (pentru Algren_Pauna_1998):

Pai poti cauta tutoriale pe internet unde sa inveti cum sa desenezi, si la librarie gasesti carti daca cauti neaparat happy

| DanielGeorge a răspuns:

La 15 ani cam greu sa faci performanta in ceva. Apuca-te de atletism (alergat).