| xbox360 a întrebat:

Marti plec la munte si vreau sa stiu daca e ok sa ma imbrac in bluza, pullover si palton negru pentru ca nu am geaca speciala. Este o problema si cu bocancii pentru ca nu stiu unde sunt si o sa imi iau adidasii. E ok daca merg asa? Ma fac de ras?

7 răspunsuri:
| Annabelle21 a răspuns:

De ras nu te faci, mai sunt care merg neechipati. Dar cu adidasii ai grija sa nu racesti. Tu nu te gandi la ce gandes altii, ci la cum te simti tu. Distractie placuta!

| Fatamuntilor a răspuns:

Adidasi,in nici un caz!
Nu a te-ai face de ras, dar risti sa sa ingheti si sa te accidentezi.

| mihai69 a răspuns:

Te îmbraci cum vrei, dar de încălțat, e musai să ai bocanci sau măcar ghete. Adidașii nu-s buni la munte nici vara!

| Teardrop a răspuns (pentru Annabelle21):

Să răceşti...să răceşti...laughing)))))))))))))))

Răceala e ultima problemă. Degerăturile vor fi cea mijlocie. Eventululele accidente grave/decese cea majoră.

| Annabelle21 a răspuns (pentru Teardrop):

Mda... ai dreptate big grin... la asta nu m-am gandit laughing))))

| Teardrop a răspuns (pentru Annabelle21):

Mă întreb dacă mai trăieşte.

| Annabelle21 a răspuns:

Nu se stie se cerceteaza laughing