| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am achizitionat un aparat de feorta multi functional am vazut la o sala de forta ca tot aceleasi aparate erau. oare as putea sa fac muschi la acest aparat de forta? funda!

3 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Normal ca poti sa faci muschi. dar ai graja sa lucrezi cu exactitate. adica sa nu faci tot timpul. respecta un program. maxim o ora pe zi e de ajuns. mult succes. FUNDA?

| Cosmin86 a răspuns:

Da, poti. Dar stii ca exercitiile cu greutati libere sunt mult mai eficiente, nu?

| Niki9 a răspuns:

Bineinteles. Dar, trebuie sa-ti faci un program pe care sa-l respecti si cel mai important sa faci exercitiile corect.