| IzukKka a întrebat:

Nu stiti cand este reluare la Money in the Bank pe Sport.ro? cel de duminica noapte de la 3.

Răspuns Câştigător
| onii1997 a răspuns:

Pai de obicei PPV-urile sunt transmise dupa doua saptamani la noi in tara asa ca amandoi mai avem de asteptat trebuie sa fie joia asta sau cealalta la 10 seara iardaca vrei sa vezi pozele de la Money In The Bank intra aici => www.wwe.com
intru pe site-ul asta in fiecare zi este super tare

1 răspuns:
| IzukKka explică (pentru onii1997):

Cred ca va fi joia aceasta happy ca asa ceva am vazut pe programul de la Sport.ro