| GoldCookiez a întrebat:

Puteti sa-mi aratati va rog miscari de box combinate?

5 răspunsuri:
| UNcopac a răspuns:

Stanga stanga,dreapta upercut de stanga la ficat,,,,,,, stanga, dreapta, croseu de stanga, upercut etc...

| Asan_Olgun_1980 a răspuns:

Cati ani ai si de unde esti?

| Bogdan_Raducan_1998 a răspuns:

Eu am inceput cu o serie de 2:directa de stanga si apoi de dreapta, apoi urmeaza trei miscari:directa de stanga, apoi de dreapta, apoi croseu de stanga sau upercut si seriile de 4 lovituri:stanga, dreapta(directe), apoi croseu sau upercut de stanga si dupa croseu, upercut sau directa de dreaptawinking

| GoldCookiez explică (pentru Bogdan_Raducan_1998):

Altele? big grin

Întrebări recente