| klau95 a întrebat:

Sall Incepe scoala/Liceusad Ce program imi recomandati de antrenament acasa in timpu scoli? adica de la 7 pana la 2-3 nu prea o sa mananc deci.de la ce ora as putea sa incep.happy

2 răspunsuri:
| cristimx a răspuns:

Pai incepi cand te trezesti, te duci la baie ce ai tu nevoie, mananci un ou, si daca esti aproape de un parc sau un loc amenajat frumos, iti cauti un loc unde poti sa alergi in continuu, si pentru inceput incepi cu 2-3 ture incete, apoi incepi din ce in ce mai repede, si faci si tu cat poti tu, cel mai bine e sa faci 10-15 ture, sau daca nu vrei asa, iti cauti o sala unde sa mergi si gata...

| klau95 explică (pentru cristimx):

Man eu credeam ca nici nu mai exista intrebarea astalaughing da oricum mersi am rezolvat demult ca mi-am luat gantare si haltare acasa.