| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

Sall! (scuze categoria) Ce cadou ii pot face unei fete, de ziua ei? FUNDA+VOT

9 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Un buchet de flori sau o cutie de ciocolata sau ar merge si un animalut de plus.Asta e parerea mea, acum depinde si de gusturile fetei.Bafta!

| Boomzz2012 a răspuns:

Pai eu zic sa ii ei un lantisor cu initiala(numele ei litera).
Ar fi un cadou frumos!
Funda?

| Dumnezău a răspuns:

Cauti, ori sa i-l inchiriezi pe Liam Hemsworth pentru o ora, sa-si faca metehnele cu el, ori ii iei un vibrator in forma de ursulet de plus, cu miros de piersici proaspat culese.

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, depinde ce varsta are fara, daca e sub 15 ani:jucarii si papusi si dulciuri, daca fata e peste 15 ani:parfumuri, haine si cei plac ei mai mult. Funda?

| paullu a răspuns:

O ciocolata o papusa daca are sub 12 ani daca este mai mare niste flori sau niste parfumuri dulci,, Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un urss mareee de plus

| SEkaty3 a răspuns:

Cel mai frumos cadou vine din inimalove struck. dar fetele din ziua de azi nu se mai multumescwinking.
-iti propun sa-i iei o floare si ciocolata ca asa e frumos, un trandafir de preferatwinking
-pe langa floare sa ii iei ceva ce il poate purat si avea mereu cu ea, o amintire(un lantisor, o bratara, o pereche de cercei) ceva de genu big grin
sper ca ti-am fost de ajutor, baftaaa!happy

| ana233 a răspuns:

Un parfum finut, o ciocolata o sampanie si un buchet de flori.

| ღღMirciuL0wღღ explică (pentru ana233):

Asta ti-ai dori uh? laughing)winking