| Georgestaff08 a întrebat:

am 12 ani si sunt slab spuneti-mi as putea sa fac muschi

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O alimentatie corespunzatoare, dar NU fructe si legume, ci carne, lapte, branza, oua + exercitii pentru masa musculara.

Dar la 12 ani nu o prea o sa faci muschi, doar tonifiere, corpul tau NU produce suficient testosteron si hormon de crestere.

Ah, si mai mult de 3 mese pe zi happy

Răspuns utilizator avertizat
| anoxdox a răspuns:

Trebuie o alimentatie sanatoasa si bine pusa la punct si nu tiasi recomanda sa faci muschi sa te incepi sa tragi de fiare sau ceva de genul... ca s-ar putea sati afecteze cresterea

| Ro0oBerT a răspuns:

Abdomene in jur de 50 de zi, flatari cam 10 pe zi pentru incaput, si cu timpul vei face muschi si patratelewinking

| unknownn a răspuns (pentru Ro0oBerT):

Nu faci patratele de la abdomene, cine te-o prostit? Abdomenele sunt pentru a face abdomenul plat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru unknownn):

CARDIO e pentru a face abdomenul plat, abdomene, ridicari de picioare ( in special cu greutate ) lucreaza muschii, inclusiv patratelele.
Mai documenteaza-te

| Gabitzameah a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie sanatoasa si cu timpu vei avea de toate

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gabitzameah):

Si ce alimentatie sanatoasa recomanzi tu pentru muschi, ca te exprimi de parca ar fi ceva foarte simplu happy