| wint3rfight a întrebat:

Care e mai bun Adi Popa, Rusescu sau Chipciu?

Răspuns Câştigător
| SinCaraMistico a răspuns:

1.Adi Popa
2.Rusescu
3.Chipciu

15 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Dupa parerea mea:
1. Rusescu
2. Chipciu
3. Adi Popa

| onasis1961 a răspuns:

Cel mai bun după părere mea este Rusescu, apoi Adi Popa şi Chipciu.

| Eu_Anonim_1993 a răspuns:

Rusescu Adi Popa Chipciu

| bumblebee010 a răspuns:

Echipa nu e formata numai din 1, 2 sau 3 jucatori important e ca steaua se apropie cu pasi mari si repezi de titlul cu nr 24.

| batmanromaniacs21 a răspuns:

1.Rusescu
2.Tanase
3.Chirichesi
4.Adi Popa
5.Gardos
6.Chipciu
7.M.Costea
8.Matei
9.Tatarusanu
10.Martinovici
11.Bouarceanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare excelează la câte un capitol. Dar dacă e să facem o medie, atunci Chipciu ar ieşi pe primul loc.

| batmanromaniacs21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prost

| SINCARA999 a răspuns:

1.Rusescu 2.Chipciu 3.Adi Popa

| vasyle90 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere.Cel mai bun in atac e Rusescu, cel mai rapid Adi Popa si Chipciu ar fi al trei-lea.

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

NU putem sa-i comparam. Joaca pe posturi diferite, dar dintre Popa si Chipciu l-as alege pe Popa

| cosminjuve a răspuns:

Ai pus intrebarea cum nu se putea mai prost, ai pus 3 jucatori de la steaua,toti joaca pe posturi diferite deci nu poti sa faci o comparatie clar,clar fiecare e bun in felul sau, rusescu om de gol, chipciu jucator de viteza mai rar marcheaza poate juca pe mai multe posturi deci acopera o arie mai mare a terenului, adi popa este un jucator de munca, alearga mult se bate pentru toate mingile deci nu ii poti departaja in mod evident.

| alexs99 a răspuns:

Rusescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru batmanromaniacs21):

De ce frate? Fiindcă nu-l consider pe " Chiricheşi " mai bun decât Chipciu? E doar opinia mea, nu trebuie să-ţi dai tu cu părerea.

| Dariuspeerta a răspuns:

Raul Rusescu, dupa aia Chipciu si dupa Adi Popa

| Laurentiuuu a răspuns:

CT10.