| gabytpu a întrebat:

Cum sa fac sa devin mai lat in spate(fara sala).Eu sunt mai slabut de felul meu si nu stiu ce exercitii as putea face. FUNDA!

15 răspunsuri:
| Cedry2k1995 a răspuns:

Nu ai cum fara sala. thinking

| CalinBerindean a răspuns:

Fa exercutuu singur si intretine o dieta stabila! mananca multe cereale viva pentru ca au vitamine ( manancale dimineata ).

| CalinBerindean a răspuns:

Am uitat sa precizez sa ceri ajutorul profesorului de sport, el te poate ajuta cu exercitiile.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Tractiuni la bara.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CalinBerindean):

Serios? sa manance cereale viva pentru vitamine dimineata?

esti doar un copil mic, nu?

| Cosmin86 a răspuns:

Tractiuni priza larga tip pronatie, cel mai bun ex pentru latirea spatelui, asta se face si la sala.

cand avansezi in forta, legi greutati de tine

| CalinBerindean a răspuns (pentru Cosmin86):

Hai sa ne intalnim si vedem cine e copil mic happy

| Wehes a răspuns (pentru CalinBerindean):

O tampenie mai mare nu am auzit in viata mea. Auzi sa manance ''cereale viva'', ai 10 ani?! De ce sa nu-i dam si o acadea, o inghetata, niste pufuleti si e Mr. Olympia? Nu gandesti chiar deloc.
Auzi sa tina o ''dieta stabila'' pentru largirea spatelui rolling on the floor)))))
Te rugam frumos nu mai posta la SPORT.

| Wehes a răspuns:

Tractiuni.

| robertp1 a răspuns:

Tractiuni la bara, cu priza larga, apropiata, etc, vezi in video-ul acesta http://www.youtube.com/watch?v=5n3mbzcRHj8 minutul 3:50 si daca iti place te poti apuca de Calisthenics, pentru mai multe sfaturi add rob3rt.9612

| manumyman a răspuns:

Tractiuni si alte variatii(orizontale, cu priza lunga, etc).
cauta pe google pullup variations

| gabytpu explică:

Specific Am 17 ani 1, 68 si 58 kg

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns (pentru CalinBerindean):

Sigur, unde vrei tu in Bucuresti.

Si pentru cultura ta de copil mic, am 26 de ani si aproape 10 ani de sport ( 4 de sala ).

Mai bine te duci si mai mananci niste cereale "viva", ca asta e nivelul tau