| nikolas4321 a întrebat:

deci cum am mai spus sunt cu tatal meu in franta el este francez joc fotbal la ol lyon la juniori tatal meu nu e de acord el vrea sa ma duca la om marseille spune ca e prea slaba ol mie imi place aici si i-am zis ca nu vreau dar insista ce parere aveti nu mi se pare ol asa slabuta?

Răspuns Câştigător
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

In opinia mea ambele echipe sunt la fel de bune.Lyon,numai cand spui Lyon spui "exceptional", dar "Marseille", nu zice prea multe, dar este intr-o perioada foarte buna.Nu-i vorba doar de echipa.Ci si de ambitia ta.Munceste si depunde mai mult efort ca de obicei ca sa ramai la aceasta echipa, cand va vedea ca asa vei fi mai devotat forbalului, s-ar putea sa se razgandeasca.Mai intai sa ii arati cat de mult vrei sa ramai, apoi sa-i spui.

5 răspunsuri:
| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Daca vrei sa fii mai bun la fotbal fa bine si asculta-l. Daca te duci la Lyon la juniori presupun ca vrei si o cariera in fotbal si pentru asta va toto trebui sa cauti echipe tot mai bune, chiar si de juniori. Daca ai o oferta mai buna accepto.Doar n-o sa te lalai cu aia la nesfarsit.Dar daca e un hobby de ce nu? Te simti bine ramai la Lyon.

| nikolas4321 explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

E cred ca ol este cu mult peste om asta-i parerea mea

| dragoshudita a răspuns (pentru nikolas4321):

Intr-adevar OL e mai buna decat OM dar la seniori

| nikolas4321 explică (pentru dragoshudita):

Da ai dreptate aici nu prea iesim prin europa cu ol vorbesc la juniori

| nikolas4321 explică (pentru wtxwhdxifdjebdd):

Eu cred ca e vorba si de chipa grea decizie