| Jack_4349 a întrebat:

Salut am 11 ani si as vrea sa stiu cum pot face sa slabesc putin mai repede. Aveti un raspuns?

5 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Cu heroina

| Angeleyzz a răspuns:

Am eu raspunsul la intrbarea ta du-te la o sala de sport.sau. fa abdomene si flotari.sau. alearga 1 ora pe zi si o slabestti repede
sau. tine o cura de slabire si nu mai manca atatea grsimi... funda?

| Oanna96 a răspuns:

Winsor pilates le poti gasi pe youtube
exercii pentru slabit le poti gasi tot pe youtube
alergari
sarituri cu coarda:X

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Faci sport.happy

alergi,. din astea asa happy

Si tii Cura.happy

| MetalLover a răspuns:

Esti inca in crestere. Ai putea sa te intretii, adica sa nu te ingrasi exagerat de mult facand exercitii fizice oarecare ca de exemplu abdomene, genoflexiuni, flotari (daca poti laughing), rotari de brate etc