| ZbarMario a întrebat:

Salut,am dat o ciobănească cu pumnul intr-un sac de box și acum mă doare rau tricepsul și dacă ridic mâna incepe sa tremure, din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| existential a răspuns:

Ai solicitat tricepsul la miscarea asta. Cand impingi intra tricepsul. E ca si cum ai fi impins sacul.
Daca sacul era legat si trageai tare de el, iti intra bicepsul si spatele.

12 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Fiindcă nu ai specializare de cioban. Mergi la doctor.

| ZbarMario explică (pentru SmaraldAlbastru):

Mai exact?

| SmaraldAlbastru a răspuns (pentru ZbarMario):

Mai exact nu există.

| Catrice a răspuns:

Dacă esti țăran csf suferi.

| ZbarMario explică (pentru Catrice):

Fmm,de răspuns ca asta nu aveam nevoie

| ZbarMario explică (pentru SmaraldAlbastru):

Ba exista, dar dacă nu știi mai bine nici nu comentai

| Catrice a răspuns (pentru ZbarMario):

Pai ce vroiai să-ți zic?
Fac vindecări miraculoase prin intermediul telefonului,vindec orice,leg și dezleg cununii, aduc bani, fericire, sănătate, 1000€/minut, sunați la 0732673268hee hee

| AnastasiaK a răspuns:

Știam că pe unii îi bate și sacul, dar nici chiar așa... laughing

Gel antiinflamator sau gheață sau un răcitor și aștepți să treacă DACĂ e o durere suportabilă. Dacă nu, programare la medic sportiv și explici marea ta performanță pentru care o să și plătești de la 200 de lei în sus. Sau poți încerca în altă parte cu trimitere de la medicul de familie, dar în astfel de situații o cam dau în bară cei care nu au specializare în traumatologie sportivă.

Deși mă îndoiesc sincer că e de medic ce oi avea tu acolo.

| ZbarMario explică (pentru AnastasiaK):

Da l mă dracu, și a revenit, dar acum dacă ridic o greutate sau ceva mă ia antebratul

| AnastasiaK a răspuns (pentru ZbarMario):

Atunci învață tu să faci exercițiile corect și nu te mai băga la ce nu știi. După ani de zile în care am intrat în contact cu sute de de luptători, amatori sau profesioniști și cu simpli practicanți de toate vârstele, tu ești PRIMUL la care aud de o astfel de accidentare după o singură lovitură la sac.

| ZbarMario explică (pentru AnastasiaK):

Pai daca am dat doar cu dreapta din fundul grădinii laughing