| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o intrebare pentru cei care mai jucati la pariuri.
Am cumparat un bilet de pe un site englez de pariuri,foarte bun, si vreau o parere?(nu ma deranjeaza daca il pune cineva)

Monaco -Asvel Castiga Meciul 1 Baschet
Milano - Olympiacos Castiga Meciul 1 Baschet
New York - Phoenix Suns Castiga Meciul 2 Baschet
Golden State- Portland Castiga Meciul 1 Baschet
Utah - New Orleans Pelicans Rezultat final 1 Baschet
Cota totala 5.77

Pareri? Unde as putea avea probleme si de ce?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Si ce părere vrei? Crezi că este pe aici vreun clarvăzător care știe care va fi rezultatul meciului de baschet Utah - New Orleans Pelicans și-ti poate spune dacă vei câștiga sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Mai are momente de nesiguranta utah in ultima perioada si ma gandeam ca poate se intampla iar, mitchel nu are momente bune mereu

| TheStrategist a răspuns:

Nu e nimeni clarvăzător.