| Robytzu77 a întrebat:

am un semn de cand eram mic am fost muscat de un caine acum 5 ani de pulpa jos si mi-a ramas un fel de gaura dar nu este asa mare si mi-e este frica ca nu sunt ca nu o s fiu aceptat la fotbal daca se afla de asa ceva voi ce credeti

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar minciuna de ce exista zici ca ai fost operat si cum nu era un medic bun a uitat sa isi termine bine operatia.

| eustefan a răspuns:

Cu 'rana' aia nu cred ca o sa te primeasca...la fotbal faci multa miscare si poare o sa-ti dauneze piciorului, intr-o buna zi poate ca o sa mergi e scaun cu rotile daca gaura se infecteaza.

| Munnich_Madalina_1996 a răspuns:

Eu zic sa consulti mai intai un doctor sa vezi ce zice si daca crdde ca e ok te poti inscrie dar nu e normal de atata timp sa iti ramana gaura acolo si pe mine m-a muscat un caine dar acum e totul ok, nici rana nu mai am.
Dar tu faci cum crezi! Funda? happy

| Robytzu77 explică:

Uitatie ce este va multumesc pentru ajutor dar nu este asa grav cu pare in primul rand mi-sa mai pus ceva carne in acel loc adica nu este chiar asa de mare dar totusi se vede si am fost lovit in acel loc si nu m-a durut deloc singura mea frica este ca daca cineva imi vede acea cicatrice nu o sa ma primeasca la un nivel mai mare ma refer de exemplu cand o sa ac viza medicala si mai sunt si portar riscul de acidentare este foarte scazut.

Întrebări recente