| ygrec25 a întrebat:

As vrea sa-mi dati o dieta pentru muschi. Adica cate mese ar trebui sa am pe zi.ce sa mananc la fiecare(cate proteine,...), la ce ora a zilei sa fac antrenamentul.si cata apa sa beau.am 13 ani, 1.65 47 kg.si urmez teen workout de la scooby workoutshop

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Salut

Din pacate nu e asa usor, sa copiezi o dieta si un program de antrenament, o sa vezi singur ca ai rezultate slabe daca faci asa.

Stii principiile, iti faci propriul program de antrenament si de alimentatie, si apoi faci incercari si vezi ce e optim pentru tine. Eu si dupua 2 ani jumate tot mai schimb chestii happy

Intra pe culturism.ro sau getfit.ro si fa-ti la forum, sectiunea jurnal personal, un jurnal de antrenament + alimentatie, daca tot esti acolo uita-te si la altii cum au. Si o sa primesti sfaturi de la specialisti ce sa schimbi, nu de la copii mici pe TPU care iti recomanda FRUCTE pentru proteine rolling on the floor

1 răspuns:
| ygrec25 explică:

Stau la tara si beau in fiecare dimineata lapte dar nu degresat cu cereale de cacao din grau.(viva)
am si miere de casa...naturala.