| Cippri a întrebat:

Salut baieti as vrea sa achizitionez un extensor ma gandeam sa-l iau de aicihttp://www.okazii.ro/cautare/extensor.html ce m-ati sfatui sa iau m-ar interesa pentru biceps si pentru spate nu stiu exact cum se numeste categoria de muschi caut ceva rezistent care sa dureze ceva timp ..Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine iei o gantera reglabila si o bara de tractiuni care se monteaza in tocul usii

sau si mai bine te duci la sala

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pentru spate+biceps faci tractiuni si ramat, pierzi vremea cu extensorul ala

| Cippri explică (pentru Cosmin86):

Multumesc dar ma gandeam sa-mi spui daca e potrivit pentru mine am 15 ani

| Cippri explică (pentru Cippri):

As vrea sa fac acasa de aia ma gandeam sa-mi achizitionez un extensor am auzit de la mai multi ca e bun si poti face o gama larga de exercitii

| Cippri explică (pentru Cosmin86):

Vad ca ai toate raspunsurile, multumesc dar extensorul chiar nu ajuta cu nimic?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cippri):

Te ajuta foarte putin

cum faci tu spate cu extensorul?