| anonim_4396 a întrebat:

Care credeți că va fi finala Champions League? Credeți că Manchester City mai are vreo șansă în fața Barcelonei? Ce spuneți de un meci între PSG și Real Madrid ( echipe care merg 100% mai departe ).

9 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu, Barcelona o va elimina pe City fara prea mari probleme. Intre PSG si Real Madrid ar castiga Realul aproape sigur. Despre finala e greu de spus, dar probabil Bayern va fi acolo. E posibila o finala Bayern-Real, sau Bayern-Barcelona.

| anonim_4396 explică (pentru sublime89):

Nu se lasă ușor nici PSG. Vreau să văd ce face Zlatan într-un meci cu real / barca / bayern.

| sublime89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi interesant. El s-a intalnit cu Ronaldo si in meciul Suedia-Portugalia de la baraj si atunci a iesit castigator Ronaldo. Dar cine stie, poate la echipele de club ar sta altfel situatia. Se pot intampla suprize oricand.

| Ibrahimovic a răspuns:

E prea greu se spus. Depinde cum vor evolua tragerile la sorti.
Oricum, probabil Real, Bayern, PSG, Chelsea va fi careul de asi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Care credeți că va fi finala Champions League? " - Real Madrid - Bayern Munchen.

" Credeți că Manchester City mai are vreo șansă în fața Barcelonei? " - Nu.

" Ce spuneți de un meci între PSG și Real Madrid " - Numai Bayern sau Real ar putea să o elimine pe PSG din UCL în momentul de faţă.

| florynmondialul a răspuns:

City are sanse! si sanse mari de tot daca barcelona joaca acel meci cum a jucat ultimele 2 de campionat! cat despre finala ori PSG-REAL ori REAL-BAYERN

| zaratu a răspuns:

Barcelona-bayer münchen

| cristi966 a răspuns:

Personal cred ca, City nu mai are sanse in fata Barcelonei(de calificare), si din cate vad iti place PSG(Zlatan) dar Realul e mai puternica.In finala vad:Bayern-Real, dar atentie la Chelsea-Mourinho e acolohappy

| anonim_4396 explică (pentru cristi966):

Chelsea nu prea mi-a plăcut cum a jucat cu Galatasaray,de abia a scos un egal, să vedem dacă se califică happy Chiar dacă e Mourinho, mare lucru nu cred că vor face. Vreau să văd un meci mare, PSG vs Real ( Ibrahimovic vs Ronaldo ), să vedem cine cu cine pică.