| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Care este cel mai bun gainer pentru masa musculara si pentru a lua in greutate?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DFY2SMMBM/

https://slabire-crestere-in-masa-alimentatie.blogspot.com/......teine.html

Naked Nutrition Naked Mass este un supliment pentru creșterea în greutate cu un conținut ridicat de calorii, care poate favoriza creșterea în greutate sănătoasă.

Conține maltodextrină organică de tapioca, un tip de carbohidrați, precum și concentrat de proteine ​​din zer și cazeină, o altă proteină din lapte. Naked Mass vine în ciocolată și vanilie. Există și o opțiune fără aromă.

Rețineți că acest produs este extrem de bogat în calorii și carbohidrați și este inadecvat pentru cei care nu au nevoie să se îngrașe. De asemenea, conținutul foarte ridicat de carbohidrați al acestui supliment îl face inadecvat pentru cei cu probleme de reglare a zahărului din sânge.

Se pot utiliza porții mai mici, astfel încât încărcătura de calorii și carbohidrați să nu fie atât de extremă. Doar o lingură oferă 313 calorii și 13 grame de proteine.

Patru lingurițe (321 grame) din suplimentul fără aromă oferă:

Calorii 1.250
Gras 2,5 grame
Proteină 50 de grame
Carbohidrați 252 grame

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Faza e ca il gasesti doar pe amazon https://www.amazon.com/......B08J8BKCZ5

| Wordofthat999999 explică (pentru RAY):

E perfect dar este bogat in proteine? Su vreau sa pun si masa musculara.

| RAY a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Nu poti depune masa musculara daca nu faci culturism, nu ai cum, daca mergi la sala, iti fac un plan propiu

| Wordofthat999999 explică (pentru RAY):

Pai fac asta de un an si ceva aproape

| RAY a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Nu ai pus greutatea dorita, da-mi varsta, kg, inaltimea

| Wordofthat999999 explică (pentru RAY):

22 ani, 56 kg si 1.67 inaltime