| liveforsport a întrebat:

Salut, care sunt cele mai bune firme din toata lumea pentru nutritia sportiva, sau chiar si produse ceva daca stiti (Rog sa scrie doar cei care sunt competenti in domeniul acesta )

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Animal flex, de la universal si cartilaj de rechin.

Cam astea sunt produsele pentru kick boxing :
http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/
http://www.megaproteine.ro/Incheieturi-Ligamente/

Si nu strica si niste vitamine si minerale :
http://www.megaproteine.ro/Vitamine-si-minerale/

7 răspunsuri:
| LaviniaO a răspuns:

Redis nutritie, eu sunt multumita de produselor lor!

| Cosmin86 a răspuns (pentru LaviniaO):

Redis e una din cele mai proaste firme. Ia incearca produse muscletech, gaspari, ON si o sa vezi o diferenta uriasa

| Cosmin86 a răspuns:

Gaspari, dymatize, Optimum nutrition, bsn, muscletech, california fitness, six star nutrition.

Eu personal am folosit ON, gaspari si dymatize.

Produse, pentru ce? Ce obiective ai?

| liveforsport explică (pentru Cosmin86):

Produse pentru a da rezistenta, energie( gen monster 100 pac), ce parere ai despre Scitec nutrition?

| liveforsport explică (pentru Cosmin86):

Pentru Kick boxing, sau muay thai, in nici un caz pentru bodybilding sau ceva de genul acesta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru liveforsport):

Scitec nutrition sunt foarte tari. Si alta firma buna este BSN, cu produsul NO-EXPLODE, e exact ce vrei tu.

Si pentru kickboxing mai recomand un supliment pentru articulatii.

| liveforsport explică (pentru Cosmin86):

Ce supliment pentru articulatii mai recomanzi, spune toate prudesele pe care le recomanzi pentru kick boxing, muay thai