| Minge707 a întrebat:

Ce exercitii imi recomadtati pentru maini ( brate ) Pieptul il am destul de ok. Mainile imi sunt mai slabe ( de la umar la incheietura )

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Corpul tau are doar piept si maini?

Esti deformat?

| SiLaS a răspuns:

Pai tu la sala cum lucrai grupele de ai pieptu mai mare si bratele mai mici? Inseamna ca arati groaznic.

| ZagoLeeZ a răspuns:

Flotari,incepi cu aproximativ 10 pe zi, apoi incepi a creste cantitatea de flotari, dupa ce incepi sa vezi un mic rezultat.(Funda?)

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZagoLeeZ):

Flotarile lucreaza 70 % piept, 15 % umar anterior si 15 % triceps.

Si de ce "pe zi" cand muschii cresc in zilele de pauza?

Pentru brate cred ca ai vrut sa zici : impins cu priza ingusta, flexii cu gantera/bara, extensii cu bara Z, flexii tip hammer.

Aia cred ca ai vrut sa zici, nu "flotari".

Sau esti doar un COPIL MIC care vrea "funda"?