| Chisinau94 a întrebat:

Salut,de luni vreau sa ma duc la sala si mi-am facut un program pentru mine,dar as dori sa stiu si parerea celor mai cu experienta,repet,celor cu experienta.
LUNI: PIEPT+PRESS
MARTI: PAUZA
MIERCURI: UMERI+TRAPEZ
JOItongueAUZA
VINERI: BICEPS+TRICEPS
Ma gindesc cum si unde sa bag PICIOARELE SI SPATELE?
Poate picioarele simbata sau duminica?
Nu stiu, dati-mi voi niste variante si o parere asupra programului.
Multumesc.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Luni : piept + biceps
marti - picioare
joi - spate
vineri - umeri, trapez, triceps

| sEusebiu a răspuns:

Programul foarte bun frate.
Ai putea baga de dimineata duminica picioarele si spatele.Eu fac de dimineata, nu noapte ca dupa aia esti obosit urmatoarea zi.
Nu uita sa nu folosesti steroizi si sa imi dai funda tongue

| Chisinau94 explică (pentru sEusebiu):

Si mie imi pare bun programul, insa spatele si picioarele sunt niste grupe mari de muschi, asadar eu ma gindesc ca ele ar trebui separat antrenate(adica in diferite zile)

| Cosmin86 a răspuns (pentru sEusebiu):

Esti femeie de vrei funda?/

si serios, picioare si spate la acelasi antrenament? serios?

Daca stii doar TAMPENII, nu mai comenta, copil mic si firav

| sEusebiu a răspuns (pentru Chisinau94):

Eu mi-am cumparat bicicleta si ma duc cu ea la scoala.
In 2 luni mi-am facut niste muschii la picioare de mama focului big grin
Chiar daca is niste grupe mari de muschi nu necesita asa mult timp imi ia cam 10 minute pana la scoala si in 2 luni asa muschi la picioare ca ai mei ii foarte binewinking

| DROOOOPy a răspuns:

Trebuie sa faci asta in fiecare zi deoarece organismul este in crestere. in 5-6 lumi o sa faci muschi foarte multi happy

| Chisinau94 explică (pentru DROOOOPy):

Pentru incepatori, 3 antrenamente pe saptamana este de ajuns.