| Georgel075848 a întrebat:

Salut,ma numesc George, am 16 ani,1, 76 m si 78 kg. Dupa parerea mea sunt cam plinut.Cel mai mult ma "deranjeaza" in zona pieptului (tatelor).Ce exercitii ar trebui sa fac la sala/acasa pentru a nu mai avea grasime si ar trebui sa tin o dieta?

1 răspuns:
| deathy a răspuns:

Salut.Daca te duci la sala se va rezolva de la sine cu timpul daca te tii de treaba si umbli putin la alimentatie happy si eu am avut 102 kg cand m-am apucat, iar acum am 73!
Iti las pe privat facebook'ul meu sa mai vorbim daca vrei.