| XaNgX a întrebat:

mereu cand incerc sa dau cu interiorul sau cu siretul mingea nu ia efect si o data imi iese alte ori nu(de cele mai multe ori ) daca ma poate ajute cineva cu un program de exercitii sau sa-mi spuneti cauza ....as fi recunoscator cu o Fundita big grin

2 răspunsuri:
| cezar987 a răspuns:

Efectu se prinde ff greu cu interioru sau cu siretu. Trebuie sa dai cu exteriooru si iti garantez ca va prinde efect!

| XaNgX explică (pentru cezar987):

Dar sa dau mai bine cu siretul? nu poti sa-mi explici te rog?happy