| Ionelionut a întrebat:

Salut, puteți să îmi spuneți mai multe detalii despre academia Cătălin Moroșanu la kick box? cum sunt colegi, antrenorii etc?(11-16ani) va rog frumos

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Antrenorul te pune sa te bati cu colegii, iar colegii te bat (cu mainile si picioarele), daca nu le bati tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O să vă bateți între voi. Asta e clar.

| Hyperion7 a răspuns:

Chiar vrei sa iei bataie?big grin

| Ionelionut explică (pentru Bula):

Colegi sunt de treabă?

| Cosmin86 a răspuns (pentru suntserios):

De ce e asa clar? N-ai calcat in viata ta intr-o sala de kickboxing, nu? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Cosmin86):

Ba da, se face citire de poezie de obicei. La el nu, la el o să se bată

| Cosmin86 a răspuns (pentru suntserios):

Cunosc oameni care in 3 ani nu s-au batut niciodata... au lucrat tehnici cu parteneri (aia nu e bataie), au dat la sac sau la palmare, etc.

Ce spui tu "bataie" e doar la meciuri. La antrenament cel mult se face sparring, cu echipament de protectie.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Cosmin86):

Ai luat gluma prea in serios... Chillll