| MiculAjutorConștincios a întrebat:

Salut, salut! As dori sa stiu si eu sa stiu niste exercitii si link de la un aparat pentru a slabi/ subtia picioarele si apoi a adauga masa musculara. Si sa-mi spune-ti cum adaug masa musculara. Repede, dau fundă!

3 răspunsuri:
| coolgeo98 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/XFitDaily. Sunt cele mai tari exercitii. Masa musculara o faci daca ai din ce. trebuie sa ai o dieta speciala imbinata cu exercitiile de mai sus ce te ajuta foarte mult pentru ce vrei tu...

| MiculAjutorConștincios explică:

Aș dori link exact de la video sau dacă cunoasteti un aparat care sa isi merite banii, aparat de sala pentru picioare.