| AuDcuLoR1 a întrebat:

, am 15 ani 1, 73 50kg, acum 1 saptamana m-am apuat de sala iar azi mi-am cumparat proteine Super fat burner si jermo stim hardcore, de la aceste proteine am sa ma ingras si am sa cresc in masa musculara? Dau funda

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Alea sunt pentru slabit ba!
Tu ce vrei sa faci? masa musculara sau sa slabesti?
Proteine pentru masa musculara : http://www.pronutrition.ro/iso-whey-gold-edition-3079/

| JohnnyBi a răspuns (pentru CPAElites):

1.73 si 50 kg? ce sa slabeasca ma? organele, sangele si oasele? rolling on the floor.

| Cosmin86 a răspuns:

Super fat burner are ZERO proteine.

Deci, ai luat "proteine", dar ai cumparat produse care nu contin DELOC proteine.

Tu GANDESTI cand spui ceva?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mane,tu nici nu stii exercitiile si bagi proteine?