| LImbuTsaa a întrebat:

Am jucat azi fotbal si ma doare maxim tendonu' de la piciorul stang. Ce sa fac sa mai treaca din durere?! Fundaa=D

Răspuns Câştigător
| bogdan8945 a răspuns:

Daca te doare picioru tare la maxim due si ia-ti urgent liontonGel din farmacie findca daca nufaci asta vei avea mri probleme cu muschiu

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Care tendon te doare, ca la picior sunt o gramada de muschi si fiecare dintre ei are tendoanele luirolling on the floor
ps.in total, la picioare sunt 114 tendoane

| LImbuTsaa explică (pentru a1doru):

Tendonu' lui Ahile, cred ca tu ai confundat tendoanele cu ligamentele oh go on