| Den1470 a întrebat:

am mers la sala 4 luni,si am de gand sa fac pauza pana prin noiembrie,din cauza ca nu mai am timp,oare e bine,oricum nu am sa stau degeaba am sa fac acasa flotari si tractiuni,plus ca la vara am sa merg la coasa, deci e bine ca ma las atata timp?

2 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

Contrar lui Valeriu, ai face foarte bine daca ai face cardio in acest timp. Te va tine in forma, iti va da viteza si vointa si te va pregati pentru o reancepere de mers la sala.

| Valeriu25 a răspuns:

Acele 4 luni au fost degeaba daca acum te opresti, oricat te-ai chinui cu flotari/tractiuni nu se vor compara cu mersul la sala, in concluzie nu e bine sa te lasi atata timp.